Çekiliş Pubg 8100 UC, Valorant 8400 VP & Minecraft Premium Çekilişi - 18.09.2021

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GRANDEKİNOKS

İkinci bir şans kazanmak, İlkine ihanet etmektir.
Admin
Alınan Beğeni:621
Ödül Puanları:911
Minecraft
Kipiterestus#3232
ZQhUR.jpg

Merhabalar,

Büyük Çekilişimize Hoşgeldiniz ! Lütfen konuyu sonuna kadar okuyun.

YARASA.NET GELENEKSEL ÇEKİLİŞİMİZDE MUHTEŞEM ÖDÜLLER DAĞITIYORUZ!

Çekilişimizde 3 farklı oyundan ödüller dağıtıyoruz. Burada yapmanız gereken çok basit. Bu adımları atlamadan yaparsanız büyük ödülün sahibi olabilirsiniz !

- Sadece Pubg Uc Çekilişine katılmak isteyenler, foruma sağ üstten kayıt olup, bu konunun altında yer alan cevap yaz butonuna tıklayarak Pubg için çekilişe katılıyorum yazıp KONUNUN EN ALTINDA YER ALAN İKONLARDAN HERHANGİ BİR SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMASI yeterlidir.

- Sadece Valorant VP Çekilişine katılmak isteyenler, foruma sağ üstten kayıt olup, bu konunun altında yer alan cevap yaz butonuna tıklayarak Valorant için çekilişe katılıyorum yazıp KONUNUN EN ALTINDA YER ALAN İKONLARDAN HERHANGİ BİR SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMASI yeterlidir.

- Sadece Minecraft Premium Çekilişine katılmak isteyenler, foruma sağ üstten kayıt olup, bu konunun altında yer alan cevap yaz butonuna tıklayarak Minecraft için çekilişe katılıyorum yazıp KONUNUN EN ALTINDA YER ALAN İKONLARDAN HERHANGİ BİR SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMASI yeterlidir.

Ben şansımı hepsinde denemek istiyorum diyen, bana farketmez diyen arkadaşlar ise konunun altına hepsine katılıyorum yazıp KONUNUN EN ALTINDA YER ALAN İKONLARDAN HERHANGİ BİR SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMASI yeterlidir.

PAYLAŞ BUTONLARI NEREDE ?​

Screenshot_1.png

ÇEKİLİŞ BAŞLAMA TARİHİ : 18.09.2021 SAAT : 21:30

ÇEKİLİŞE SON KATILIM TARİHİ : 25.09.2021 SAAT : 23:59

ÇEKİLİŞ KAZANANLARI AÇIKLAMA TARİHİ : 27.09.2021 SAAT : 20:00

HERKESE BOL ŞANS !

Önemli Notlar
  1. Fake mailler ile kayıt olan kullanıcılar çekilişten faydalanamaz.​
  2. Çekiliş kazananına hediyesi yine forum üzerinden özel mesaj ile teslim edilecektir. Şifresi unutulan hesaplar sizin sorumluluğunuzdur. Kaybolan ve giriş yapılamayan hesaplar olmasında halinde hediye teslim edilmez​
  3. Birden fazla hesap açarak çekilişe katılan hesapların tespiti halinde bütün hesaplar banlanıp çekilişten men edilir.
    Herhangi bir sosyal medya hesabında paylaşılmamış hesaplar çekilişi kazansa dahi hediyesi verilmez. Çekiliş sonunda kazananların paylaşımları kontrol edilecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Katılan herkese teşekkür ederiz.

Öncelikle PUBG ve Valorant olmak üzere videoda 2 adet bölüme yer verdik. Minecraft çekilişi 40 adet olduğundan konudaki herkes Minecraft'ı kazanmış oldu, ekstradan uc ve vp çekilişlerini kazanan katılımcıları videoya aldık.

< PUBG (UC Kazananları)
< VALORANT (VP Kazananları)

Konudaki tüm katılımcılar bana dm(özel mesaj) göndererek ödüllerini teslim alabilir.

Video;

Hersio

Yarasa Süper Moderatör
Süper Mod
Alınan Beğeni:48
Ödül Puanları:11
Hersio#3681
hepsine katılıyorum

Goliath

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Alınan Beğeni:0
Ödül Puanları:1
metin2
katılıyorumm

Hersio

Yarasa Süper Moderatör
Süper Mod
Alınan Beğeni:48
Ödül Puanları:11
Hersio#3681
Yukarıda belirtildiği gibi yazmalısınız.
Çekilişimizde 3 farklı oyundan ödüller dağıtıyoruz. Burada yapmanız gereken çok basit. Bu adımları atlamadan yaparsanız büyük ödülün sahibi olabilirsiniz !

- Sadece Pubg Uc Çekilişine katılmak isteyenler, foruma sağ üstten kayıt olup, bu konunun altında yer alan cevap yaz butonuna tıklayarak Pubg için çekilişe katılıyorum yazıp KONUNUN EN ALTINDA YER ALAN İKONLARDAN HERHANGİ BİR SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMASI yeterlidir.

- Sadece Valorant VP Çekilişine katılmak isteyenler, foruma sağ üstten kayıt olup, bu konunun altında yer alan cevap yaz butonuna tıklayarak Valorant için çekilişe katılıyorum yazıp KONUNUN EN ALTINDA YER ALAN İKONLARDAN HERHANGİ BİR SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMASI yeterlidir.

- Sadece Minecraft Premium Çekilişine katılmak isteyenler, foruma sağ üstten kayıt olup, bu konunun altında yer alan cevap yaz butonuna tıklayarak Minecraft için çekilişe katılıyorum yazıp KONUNUN EN ALTINDA YER ALAN İKONLARDAN HERHANGİ BİR SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMASI yeterlidir.

Ben şansımı hepsinde denemek istiyorum diyen, bana farketmez diyen arkadaşlar ise konunun altına hepsine katılıyorum yazıp KONUNUN EN ALTINDA YER ALAN İKONLARDAN HERHANGİ BİR SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMASI yeterlidir.

CesurYurek

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
valorant
Valorant için çekilişe katılıyorum

Loxy

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Alınan Beğeni:1
Valorant
Loxy#1238

YTC01010101

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Minecraft
YTC01#0001
Minecraft İçin Katılıyorum :D

ilk mesajımda sosyal medya seçmeyi unutmuşum Minecraft İçin Katılıyorum ne olur ne olmaz dc YTC01#0677 (ikonlardan seçemedim maalesef pc işlemedi üzgünüm o yüzden buraya yazdım )

Arda

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Minecraft
Arda yalçındağ#5480
Minecraft için çekilişe katılıyorum

Rohirrim

Yol karardığında Yolunu Ayırana Dost Denmez.
Süper Mod
Alınan Beğeni:100
Ödül Puanları:161
Skyrim
OnlyForward🌟🌀#3449
Aşağıdaki Paylaş butonundan Paylaşmayı unutmayın arkadaşlar

Murat

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Minecraft
Mamengo#8357
Minecraft için çekilişe katılıyorum

eee

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Alınan Beğeni:2
minecraft
eee#1887
hepsine katılıyorum.

FLed

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Valorant
FLed#5142

yorgunusta

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Alınan Beğeni:5
Katılanların çogu bot hesap :)))

pancho2036

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Valorant

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Personalize

Üst Alt