PUBG Ses Ayarları Rehberi (1 Viewer)

Kharoon Online

midasbal

Yarasa Kolik
Yarasa
Katılım:19 Ocak 2022
Mesajlar:40
Tepkime puanı:0
Puanları:11
World of Warcraft
2022-01-28 16_04_26-5f9fff007152d818a4d68266.jpg (1200×675).png


Bu yazıda en iyi ve en eksiksiz PUBG Mobil Ses Ayarları talimatlarını sağlamaya çalışacağız. Oyuncular, PUBG Mobile'dan her zaman en iyi grafik ve ses kalitesiyle en gerçekçi oyun deneyimini bekleyebilirler. Savaşta hızlı hareket edebilmek için ses ayarlarınızı da optimize etmelisiniz. PUBG Mobile'da ses kalitesini artırmak için birkaç seçeneği bilmeniz gerekir.

PUBG Mobile için Ses Ayarları

En rekabetçi mobil oyunlardan biri PUBG Mobile. İyi oyun anlayışı, yetenekleri ve stratejisi olan oyuncular oyunu kolayca kazanır. Profesyonel oyuncular ve sıradan oyuncular, oyun anlayışları ile ayırt edilir.

Ses seçeneklerinden Ultra kaliteyi seçin.

Ultra Ses seçeneği en iyi ses kalitesini sağlar. PUBG Mobile'da ses kalitesini artırmak için Ultra ses SFX'i etkinleştirmelisiniz. Ses Ayarları menüsünde Ultra'yı seçin. Ardından, ayak sesleri, arabalar ve savaş gibi oyun içi sesleri net bir şekilde duymak için SFX çubuğunda SFX ses düzeyini artırın.

Bu ayarlamaları yaptıktan sonra, sesin nereden geldiğini bulmanız gerekecek. Farklı zeminlerdeki ve arazilerdeki ayak sesleri farklı gelebilir; örneğin, evin içi ve dışı kolayca ayırt edilebilir. Ayrıca çeşitli silahların sesleri farklılaştırılabilmekte ve yeterince yüksek sesle duyulursa silah seslerinin yönü belirlenebilmektedir.

Ses kaynağını bulmak için mini haritaya bakın. PUBG Mobile'da mini harita oldukça kullanışlıdır. Düşman veya çatışma size yakın olduğunda, ayak sesleri veya silah seslerinin yeri mini haritada gösterilecektir. Sonuç olarak, sesin nereden geldiğini bileceksiniz ve hızlı yanıt vermeye hazır olacaksınız.
 

Users who are viewing this konu

Üst