• Hileli Apk İndir
  • Takipçi Satın Al
Hollow Knight

Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition Full İndir​

:bilgi:

ff5ff464a6ef59e5696fa0b904a6b9b1a2ad2eec.jpg

Rockstar'ı sık sık oyunun en iyi zaman yolcusu olarak düşündüm. Vice City'nin Miami'si seksenleri, San Andreas'ın doksanları Los Angeles, Grand Theft Auto IV'ün New York'u vardı. Ancak Rockstar'ın PC sürümleri biraz farklı. Zamanda yolculuk etmenin ötesinde, onu tamamen durdururlar, yeni bir oyunun huşu ve heyecanını dondururlar ve en iyi haliyle çok daha uzun süre var olmasını sağlarlar. Grand Theft Auto V'e bakmanız yeterli; altı yıl önce konsollarda piyasaya sürülen bir oyun. PC'de, dün çıkmış gibi görünüyor.

Red Dead Redemption II için de öyle. Bu sefer hedef? Yüzyılın başında Amerika'nın dağ ormanları, yemyeşil tepeler, dumanlı şehirler ve durgun sular ileri karakolları. Yıl, tam olarak 1899; Uygarlığın gücünün sonunda kanunsuz vahşi batıyı devirdiği ve otoritenin uzun süredir kontrolsüz olarak varlığını sürdüren çeteleri yok etmeye çalıştığı genç ulusun tarihinde çalkantılı bir dönem.

Bu, çok sık olmayan oyun türüdür – bir video oyun stüdyosunun istediğini, istediği şekilde, istediği kadar zamanda yapması için teknik hırsın ve yaratıcı gücün yüksekliği. Soğuk sert istatistikler bizim için çok şey açıklıyor: sekiz yıllık gelişim boyunca çalışan binlerce personel; 1.200 performans yakalama oyuncusu; 700 seslendirme sanatçısı; yaklaşık yarım milyon farklı bireysel animasyon; anlatılmamış onlarca, hatta yüz milyonlarca sterlin. Ve şimdi tek bir PC portunu cilalamak için koca bir yıl. Tüm bunlar kendi içinde Red Dead Redemption II'yi oynamaya değer kılıyor, sırf en küçük detayın kusursuz bir şekilde en büyük kapsamlara dönüşmesini görmek için. Ancak Rockstar, benzersiz bir dünyada en olgun, en içten ve insani hikayesini anlatarak daha fazlasını sunuyor.

5ea279ea7af5071d247b3c31.jpg

Sen çete lideri Dutch Van der Linde'nin alçak çekişli, tabanca döndürücü sağ kolu Arthur Morgan'sın. Oyun, bir banka işi ters gittikten sonra çetenin biraz turşuya bulaşması, Boz dağlara kovalanmasıyla başlar. Grup, hayatta kalmak için kötü hava koşullarından daha fazlasıyla boğuşuyor ve eşyalarınızı veya çalmaya çalıştığınız parayı geri almak için batıya geri dönmenin kesinlikle hiçbir yolu yok.

:sistemg:

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7 - Service Pack 1 (6.1.7601)
    • İşlemci: Intel® Core™ i5-2500K / AMD FX-6300
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 150 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: Direct X Compatible

• ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 - April 2018 Update (v1803)
    • İşlemci: Intel® Core™ i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
    • Bellek: 12 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 150 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: Direct X Compatible

:indir:

FM
Teşekkürler

Moderatör tarafından düzenlendi: Random mesaj atmak yasaktır.
Eski mesaj:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Users who are viewing this konu