Çözüldü Roblox Hata Kodu 279 Çözümü [Hızlı Anlatım]

GRANDEKİNOKS

İkinci bir şans kazanmak, İlkine ihanet etmektir.
Admin
Katılım:16 May 2021
Mesajlar:888
Çözümler:4
Alınan Beğeni:623
Ödül Puanları:911
Minecraft
Kipiterestus#3232
roblox-hata-kodu-279-cozumu.jpg

Roblox 279 hata kodu bir bağlantı sorunudur ve Windows Güvenlik Duvarı'nı ve üçüncü taraf virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakmak işinize yarayabilir.

Roblox çok popüler bir çevrimiçi oyun oluşturma platformudur ancak popülaritesine rağmen, zaman zaman oyuncular Roblox hata kodu 267 gibi çeşitli hatalar bildirmiştir.

Ve bugün bu yazımda son zamanlarda rastgele bir bağlantı hatasıyla karşınızdayım – hata kodu 279. Bu Roblox hatası, kullanıcıların bir sunucuya bağlanmasını engelliyor ve sonuç olarak oyunu oynayamıyor.

Birçok oyuncu, temelde bir bağlantı hatası olduğundan ve zayıf internet bağlantısı nedeniyle oluştuğundan, yavaş internet bağlantısı sorununu çözerek 279 numaralı Roblox hata kodunu düzeltmeyi başardı. Ayrıca, Windows güvenlik duvarını ve üçüncü taraf virüsten koruma programını (burada tartışıldığı gibi) devre dışı bırakmak gibi başka düzeltmeler de vardır.

Bu nedenle, bu makalede, hatayı düzeltmek için test edilmiş çözümlerin yanı sıra bilgileri de öğrenin.


Roblox'ta Hata Kodu 279 Ne Demektir?
Roblox hata kodu 279, bir bağlantı başarısız hatasıdır ve kullanıcılar oyun sunucusuna bağlanmaya çalıştığında ve sonuç olarak, Roblox oyunları yükleyemediğinde ve hata mesajını gösteremediğinde ortaya çıkar:

Oyuna bağlanılamadı, ID = 17: Bağlantı girişimi başarısız, Hata Kodu 279.

Roblox Hata Kodu 279 Neden Olur?

279 hatası genellikle PC'nizdeki bir şey Roblox'u engelliyor veya müdahale ediyor gibi bağlantı sorunları nedeniyle ortaya çıkıyor. Hataya neden olabilecek bazı faktörlere göz atın:

Muhtemelen zayıf internet bağlantısı nedeniyle, oyun nesnelerinin bağlanması normalden daha uzun sürdüğünden ve hatayı göstermeye başlayabilir.
Sisteminizde kurulu olan Windows güvenlik duvarı veya antivirüs programı oyunu engelliyor olabilir.
Oyun sunucunuz bazı aksaklıklar, komut dosyası hataları veya ele alınamayacak kadar çok öğeyle karşı karşıya olduğundan, kötü oyun veya yalnızca birkaç sunucuyla sınırlı olabilir.
Desteklenmeyen tarayıcı veya üçüncü taraf tarayıcı eklentileri nedeniyle olabilir.
Yani, bunlar Roblox'ta 279 hata koduna neden olan suçlulardan bazıları.
 

Personalize

Üst Alt