Rehber Silkroad Online Hızlı Level Nasıl Kasılır ? Leveling Rehberi (1 Viewer)

Ahmetsunbul45

Yol karardığında Yolunu Ayırana Dost Denmez.
Deneme Mod
Katılım:11 Eyl 2021
Mesajlar:247
Tepkime puanı:340
Puanları:244
League of Legends
:bilgi:

Silkroad Online, periyodik abonelik ücreti gerektirmeyen benzersiz ve büyüleyici bir MMORPG'dir. Muhteşem grafikler, birçok sınıf ve muhteşem becerilerle oyuncular Silkroad Online'ın ilgisini çekiyor. Ancak, bazı yeni başlayanlar Silkroad Online Türkiye'da seviye atlamayı zor buluyor. Merak etme. Silkroad Lvl kasma rehberi Oyuncuların daha hızlı seviye atlamasına ve oyunda daha iyi oynamasına yardımcı olmak için GVGMall, aşağıdaki gibi hızlı bir seviye atlama kılavuzu sağlar:

1. Görevleri yapın.
Bu sezgisel görünse de, birçok oyuncu oyunun bu yönünü göz ardı eder, yalnız görevleri hissetmek onlara grup aktiviteleri kadar deneyim puanı (XP) kazandırmaz. Görevlerin amacı, karakterinizin bilinen yoldan çıkmasına ve dünyayı keşfetmesine izin vermek, para kazanma arayışınıza yardımcı olmak ve başkalarıyla güvenle savaşabilmeniz için yeteneklerinizi geliştirmektir. Silkroad Online'ın yaratıcıları bunun "gerçek hayat" ile uyumlu Silkroad Online Türkiye Forum olduğunu düşünüyorlar ve bu yüzden oyuncularını buna göre ödüllendiriyorlar.


2. Mobları sizden biraz daha yüksek seviyelerde öldürün.
Sizden daha düşük seviyelerdeki canavarları öldürerek hala bazı deneyim puanları kazansanız da, bu yavaş ve zahmetlidir. Sizden bir ila üç puan daha yüksek olanları öldürerek daha fazla XP kazanırsınız ve seviye atlama alanında çok, çok daha hızlıdır. Ekstra sağlık ve mana iksirleri alın, böylece savaş sırasında karakteriniz zayıfladıkça kendinizi yenilemeye devam edebileceğiniz için silme şansınız büyük ölçüde azalır.


3. Silah ustalığınızı artırın.
Bu beceriye odaklanmak, canavarlarla savaşmak için size daha fazla yeterlilik ve isabet oranları verir. Silah beceri puanlarınız (SP) arttıkça diğer becerilerinizi de göz ardı etmeyin, ancak odak noktanız tamamen XP amaçlı silahlar olmalıdır.


4. Tüm Eşyaları toplayın.
Bazı dropların değerinden emin değilseniz, diğer oyunculara onlar hakkında sorular sorun veya Silkroad Online Guide gibi çevrimiçi tavsiyeler arayın. Bu eşyalara daha sonraki görevler için ihtiyacınız olabilir ve kullanmayacaksanız her zaman satabilirsiniz.


Silkroad Online Türkiye Forum , sro türkiye
 

Users who are viewing this konu

Geri
Üst