Rehber Silkroad Online Nasıl Hızlı Level Kasılır? (1 Viewer)

SilkroadTR

Yarasa Paylaşımcı
Paylaşımcı
Katılım:16 May 2021
Mesajlar:20
Tepkime puanı:0
Puanları:11
Silkroad Hızlı Level Kasma

Level atlamak seviyeli oyunlar için olmazsa olmaz bir durum ancak birde hızlı şekilde level kasmak gerekiyor. Bu yazımızda silkroad hızlı kasma taktikleri nelerdir? En güncel taktikleri sizler için hazırladı

Silkroad'ı diğer online oyunlardan ayıran bazı özellikleri var. Bu noktaları fark eden oyuncular zaten daha başarılı oluyorlar. Yeni başlayanlar yüksek seviyeli canavarları öldürerek daha hızlı level atlayacaklarını düşünüyorlar. Diğer oyunlardan farklı olduğunu söylemiştik. Silkroad'da level atlamanın ana yolu hızlı olmaktır. O yüzden yüksek seviyeli canavarları kesme hatanızdan geri dönün. Ayrıca oyunu birlikte oynamalıyız. Tek başına mücadele etmek level atlama konusunda size sıkıntı yaratacaktı

Scroll basmak yani hızlı hareket etmek bir canavardan diğerine geçerden size hız kazandırır. Sürekli olarak bunu yapabilirseniz o zaman daha hızlı level atlamaya başlarsınız. Oyunda hiç tanığınız yoksa bile oyun içerisinde arkadaş edinmeye çalışın. Grup halinde takılmak ve canavar kesmek işe yarayacaktır.

Bir diğer silkroad hızlı kasma yolları arasında ise parti kurarak kasmak geliyor. Güçlü bir parti kurarak o alana hakim olabilir ve canavarları hızlıca kesebilirsiniz. Parti ile 3 günde tek başınıza geleceğiniz seviyeye 1 günde gelebilirsiniz.

Silkroad level kasma yerleri içinde size önerimiz kendi seviyenizden biraz daha yukarıda ki yerleri önermek olacaktır. Eğer parti halinde bunu yapabilirseniz çok daha iyi olur.
 

Users who are viewing this konu

Üst