• Hileli Apk İndir
  • Takipçi Satın Al

Ahmetsunbul45

Yol karardığında Yolunu Ayırana Dost Denmez.
Deneme Mod
Katılım:11 Eyl 2021
Mesajlar:247
Tepkime puanı:316
Puanları:244
League of Legends
:bilgi:
Silkroad Online STR/Glavie Build Rehberi
Bu, pve'de verimli ve 1v1 pvp'de mükemmel olan bir yapı oluşturmak için tüm becerileri ve önerileri ayrıntılı olarak açıklayan bir başlıktır. Tanka bir str/glaive inşa edilmiştir ve kendi hasar çıktısı kendi başına kalması için yeterliyken büyük miktarda hasarı sürdürebilir.

Temeller

Bu yapı 150 seviye sınırına göre tasarlanmıştır. Sonunda, silkroad'ımız 150. seviyeye ulaşılabilecek bir noktaya ulaşacak. Joymax bunu maksimum 2 Tree (1 weapon ve 1 force, dolayısıyla 300 mastery) olacak şekilde tasarlamış olsa da, yine de 3 ağacı etkili bir şekilde kullanabiliriz. tam güce. Bir yetenek ağacı daha eklenirse, mükemmel 150-81-69 beceri ustalık seviyelerine ulaşamayız.

Not: Bu güçlü yapı yalnızca Ateş (imbue vedefence/attack buffları için), Lightning (Speed buffları ve ek savunma buffları için) ve heuksal yetenek ağaçlarını kullanır.


silkroad online rehber.jpg

Gear

Seçilebilecek üç seçenek vardır

Soldan sağa: Armour, Protector, Garment

Belirli koruma türlerinin tam setini tamamladığınızda eklenen çok sayıda efekt vardır:

Garment: Hızda %20 artış, MP (mana) tüketiminde %20 azalma
Protector: Hızda %10 artış, MP (mana) tüketiminde %10 azalma

Armour, şu anda hiçbir ek bonusa sahip değil.

Giysi en yüksek büyülü savunmaya, en düşük fiziksel savunmaya sahiptir.
Koruyucu orta derecede büyüsel ve fiziksel savunmaya
sahiptir Armour, en yüksek fiziksel savunmaya, en düşük büyüsel savunmaya sahiptir.

İşte kullanacağınız sayısız glaive türü. 1-9. derece glaives soldan sağa.

Giysi tavsiye ederim, çünkü saf güçtesin ve düşük MP veya manaya sahipsin ve mana tüketiminin azalması seni mp potlarından kurtarabilir. Mağaralara vardığınızda, koruyucu kullanmayı düşünebilirsiniz, çünkü bunlar çoğunlukla fiziksel çetelerdir, ancak taklamakanın açılması bu kararı etkileyebilir.


İşte mevcut seviye sınırımızdaki amacımız. (80)


Ve; İşte maksimum seviye sınırındaki amacımız. (150)Yetenekler:

Artık daha temel notları gözden geçirdiğimize göre, daha gelişmiş seçenekleri inceleyebiliriz.

Bu, maksimuma çıkarmamız gereken tüm beceri ağaçlarının bir derlemesidir.

Heuksal

Bu sizin ana beceri ağacınızdır ve kullanılacak ve kötüye kullanılacaktır. Aşağıda, bunları kullanmanız için gereken beceriler ve nedenler bulunmaktadır.

Soul Spear seri:

Bu beceri harika. İlk ve son kitaplar büyü emilimini artırır ve ikinci kitap büyülü saldırılara engelleme oranını artırır. Fazladan beceri puanlarınız varsa bunu en üst düzeye çıkarabilirsiniz, ancak kitap3'ün maksimuma çıkarılması çok daha etkili olduğu için bunu 1. seviyede bırakmanızı tavsiye ederim .
Ruh Mızrağı serisi

Hem pvp hem de pve'nin ekmek ve tereyağı. Bu beceri, olasılığın beceri açıklamasına kaydedildiği bir 'sersemletme' etkisine neden olur. Bu beceri, tüm saldırınızı temel aldığınız şeydir. INT ile savaşmak seviyenizi geliştirirken veya biraz daha düşük/yüksek olduğunda, ruh mızrağı ile erken bir sersemletme/kritik, sonunda sizin için çok fazla kazanabilir. Sersemletme, düşmanın sürmekte olan bir saldırısını tamamen iptal etmenin yanı sıra onları tamamen hareketsiz ve saldıramaz halde tutar. Başarılı bir sersemletme, kasırga benzeri bir simgeyle veya hedefin hafif bir sarı tonuna dönüşmesiyle belirtilir.

Ghost Spear serisi:

Bu beceri, bir ruh mızrak sersemletmesinden veya kritik vuruşundan sonra son derece iyi gider. Seviyemde veya biraz daha yüksek seviyelerde dövüşürken, bir ruh mızrağı kritik ve hayalet mızrak onları öldürürdü. Daha sonraki seviyelerde, beceri geri tepme yeteneğine sahiptir, saldırıları iptal eden ve hedefi belirli bir uzunluğa geri aktaran faydalı bir etki, yine mesafe, geri tepme yüzdesi ile beceri kitabı menüsünde bulunabilir.

Chain Spear serisi:

Bu becerilerin pvp'deki kullanışlılığı sorgulanabilir. Çoğu kullanıcı, ruh mızrağının ikinci kitabını kazandıktan sonra bu beceriyi bırakma ve sadece birinci ve ikinci kitaplarını üst üste bindirme eğilimindedir. Daha sonraki seviyelerde, zincirler pve'de faydalı olabilir, ancak zincir mızrakları shura ve ejderha, dayanıklılığınızı diğer zincirlere ve benzer şekilde diğer becerilere göre daha hızlı tüketir. Zincirlerle ilgili olarak yürürlükte olan belirli seviye kısıtlamaları vardır.
'Zincir mızrak kaplanı'nı maksimuma çıkarmak, 47. seviye zincirlere, 'Zincir mızrak nachal' ve 'Zincir mızrak shura'ya erişmenizi sağlar. 'Zincir mızrak nachal'ı maksimuma çıkarmak 69. seviyede 'zincir mızrak pluto'yu açar ve 'Zincir mızrak shura'yı maksimuma çıkarmak 69. seviyede 'Zincir mızrak ejderhası' açar.

Flying Dragon serisi:

Bu beceri pve'de ve bazen pvp'de çok ama çok faydalıdır. Bu menzilli saldırı, esas olarak yakın dövüş menzilindeki bir çeteyi size çekmek için kullanılır, böylece yakın dövüş saldırılarına başlayabilirsiniz. Bu beceri, mobing yaparken, başka bir mob'a saldırı başlatmak veya arkanızdaki düşük HP'li bir mob'u bitirmek için çok faydalıdır.


Cheolsam kuvveti

HP'yi artıran pasif bir beceri. Bu beceriyi en üst düzeye çıkarın, glaive kullanıcıları diğer yapılardan ayıran şey budur: Mümkün olan daha fazla maksimum HP.

Fire:

Bu sizin ikincil beceri ağacınızdır ve imbue, büyülü savunma güçlendirmesi ve fiziksel savunma güçlendirmesi ve pasifini içerir. Bu ağaç ayrıca, maksimuma çıkarıldığında donma/donma gibi anormal durumların etkisini büyük ölçüde azaltabilen ateş kalkanı becerisini de içerir.

Fire Force (imbue)

Bu sizin iç güdünüzdür ve kullanılacak ve kötüye kullanılacaktır. İmbu olmadan savaşmak, saf güç de olsanız, hasarınızı azaltacaktır. Hem pvp hem de pve'de gerekli olacağından bu beceriyi güncel tuttuğunuzdan emin olun.

Fire Shield serisi:

Bu beceri pvp ve pve'de oldukça kullanışlıdır. Açıklama hatalı. Azalttığını söylediği anormal durum noktaları, aslında düşürdüğü anormal durum yüzdesidir. Maksimuma çıkarıldığında, çeşitli anormal kategorilerdeki mücevherlerde yalnızca %22 durum indirimi gerektiren %78 durum azaltma sağlar: donma ve donma, yanık, şok, zombi ve zehir.

Flame Body serisi:

Bu beceri fiziksel hasarınızı artırır. Bir güç glaiver olarak, bu beceri hayati önem taşır. Pasif ile birleştiğinde, bu, ateş ağacını herhangi bir güç oluşumu için kesinlikle hayati hale getirir.
Yangın koruma serisi

Bu beceri, size yöneltilen tüm büyü hasarlarını sulandırır. Giysi giyerseniz, büyülü savunmanız büyük ölçüde artar. Özellikle pvp'de nükleer silahlarla savaşmak ve pve'de büyü tabanlı çetelerle savaşmak için kullanışlıdır.

Flame Devil serisi (pasif)

Bu pasif, alev gövdesi serisi ile birleştiğinde, fiziksel hasar yönünüzü arttırır.

Lightning

Bu beceri ağacı esas olarak (hız) buff'ı için kullanılır ve savuşturma oranı ve büyülü saldırı buff'larıdır


Piercing force serisi

Bu güçlendirme, büyü hasarınızı arttırır. Çoğu insan muhtemelen “Bu sihirli bir saldırı, ben saf gücüm. Kullanışsız." İşte bu noktada yanılıyorlar. Bu buff, imbue gücünüzü arttırır, hasar artışı düşük olmasına rağmen, 40 levelde 100-200 hasar ekler. Bu buff'ı maksimuma çıkarır.

Wind-walk serisi

Bu becerinin ilk kitabı daha düşük seviyelerde çok kullanışlıdır ve giysi ile birleştiğinde koşma hızınızı büyük ölçüde artırır. İkinci kitap, fare işaretçinizin yönü aracılığıyla karakterinizi kısa mesafelere ışınlar. Üçüncü kitap, birincisiyle aynı şekilde çalışır, ancak hız artışı memnuniyetle artar.

Concentration serisi
Bu beceri savuşturma oranınızı artırır. Siper oranı, size yöneltilen hasarın daha düşük puanlara ulaşmasını sağlar. Etkili bir şekilde, bu güçlendirme size verilen hasarı azaltır.

Heaven’s force serisi
Bu pasif beceri, konsantrasyon tutkunu ile aynı şekilde çalışır. Parry oranı kümülatif seviyelerde eklenir ve karakter istatistiklerinize güzel bir şekilde eklenir.

Peki, bu kılavuz için bunu yapar. Her türlü eleştiriye tamamen açığım (güzel eleştiri) çünkü bu kılavuz yazmak için zamanımın büyük bir kısmını aldı ve bunun berbat olmasını istemiyorum.

Silkroad Online Türkiye Forum
sro türkiye
sro rehber
silkroad rehber
sro glavie rehber
 

Users who are viewing this konu

Üst