Sony'den God of War: Ragnarok'e Türkçe Altyazılı Müjde!

Rohirrim

Yol karardığında Yolunu Ayırana Dost Denmez.
Süper Mod
Katılım:11 Eyl 2021
Mesajlar:164
Alınan Beğeni:103
Ödül Puanları:161
Skyrim
OnlyForward🌟🌀#3449
PlayStation oyuncularına iyi haber! Santa Monica Studio, God of War: Ragnarok için yerel dil desteği sunduğu ülkeleri açıkladı.

god-of-war-türkçe-dil-destegi-yarasa.net.jpg

PlayStation 5 ve Xbox Series S/X geçen yılın sonunda piyasaya sürüldü. Halihazırda oldukça etkileyici donanımlara sahip olan bu konsollar, kapanma talebinin artmasıyla büyük bir çıkış yakaladı. PS5, 31 Mart'a kadar 7,8 milyon adet satarak en hızlı çıkan konsol oldu.

Konsolun bu başarısının ardındaki sır ise özel oyunlar. Özellikle The Last of Us ve God of War gibi oyunlarla geniş kitleleri kendine çeken Sony, devam filmleriyle satışlarını artırmayı hedefliyor. Bunun son örneklerinden God of War: Ragnarok, 2022 yılında oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. PlayStation'dan gelen son haberler Türk oyuncuları sevindirecek.

God of War Ragnarok Türkçe altyazı ve menü desteği ile geliyor

Bugün bir açıklama yapan God of War: Ragnarok'ün geliştiricisi Santa Monica Studio, oyunun desteklediği dilleri açıkladı. Her zaman olduğu gibi global oyunculara destek olmayı seven firma, yerelleşmeye de önem veriyor. Söz konusu bölgeler arasında yer alan ülkemiz, oyunun Türkçe altyazılı ve menü desteği ile yayınlandığı ülkeler arasında yer almaktadır.Ülkemizdeki birçok oyuncuyu memnun edecek bu durumun satışlara da iyi bir etkisi olması bekleniyor. 2018 yılında vizyona giren ve ilk üçlemenin devamı niteliğinde olan God of War çok güzel tepkiler aldı. Özellikle seriye yeni bir soluk getirmesiyle beğeni toplayan oyunun bu başarısını God of War: Ragnarök ile devam ettirmesi bekleniyor.
 

Personalize

Üst Alt