Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tekken 5 Sistem Gereksinimleri

Mosby

Admin
Tekken, NAMCO tarafından yayınlanan bir dövüş oyunudur. Bu yazımızda Tekken 5 için Sistem Gereksinimleri nelerdir sorusuna cevap vermeye çalışacağız. Tekken benim için güzel anılar hatırlatan bir oyun. Kesinlikle bu kategoride olması gerektiğini düşündüm.

Öncelikle biraz Tekken'in bana ne ifade ettiğini sizlerle paylaşmak istiyorum.

İnternet kafe ortamında büyüyenler bu oyunu çok iyi bilir, ben ayakta Street Fighter oynandığını hayal meyal hatırlıyorum "sanırım çok küçük yaşlardaydım". Daha sonra Playstation furyası ile ( ozamanlar internet kafelerin içinde de playstation oynanabiliyordu ) Tekken diye bir oyun çıktı ortaya. Herkesin favori bir karakteri oluyordu. Mesela abimin favorisi King karakteriydi. " King kombolarını ezberler, eğer 1 kez oyunda beni yakalar ise öldürene kadar kombolarına devam ederdi. " Bu arada Kombo : Tuş Kombinasyonu anlamına geliyor. Benim ise favori karakterim Jin Kazama karakteriydi, harika ötesi hoşuma giden bir dövmesi vardı. Hatırlamayanlar için Jin Kazama karakter resmini aşağıya bırakıyorum.

jin-kazama-tekken-5.jpg

Tekken 5 Minimum Sistem Gereksinimleri
tekken-5-minimum-sistem-gereksinimleri-pc.png

Bu oyun minimum sistem gereksinimlerinde biraz kasma yapabilmektedir. Bu yüzden önerilen sistem gereksinimleri karşılayan bir sisteminiz var ise kasmadan oynayabilirsiniz.

Tekken 5 Önerilen Sistem Gereksinimleri
tekken-5-onerilen-sistem-gereksinimleri.png

Okuyucularımızı sıkmaması adına içeriği görsel olarak paylaştık.
Okuduğunuz için teşekkürler.
Saygılarımla, iyi forumlar.

AleriyaSama

Player Support
Co
Tekken 5 ya da 6 ydı herhalde PSP almıştı babam çok çok öncelerde hep "Asuka" ya da "Yoshimitsu" Oynardım :D

Şuan Bu Konuyu Okuyan Kullanıcılar (Toplam: 1, Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Bu Konuyu Cevaplayan Kullanıcılar (Toplam: 1 Üye) Show all