Valorant Karakteri KAY/O Özellikleri - Rehberi (1 Viewer)

midasbal

Yarasa Kolik
Yarasa
Katılım:19 Ocak 2022
Mesajlar:40
Tepkime puanı:0
Puanları:11
World of Warcraft

Valorant Karakteri KAY/O Rehberi


VALORANT-KAYO.png


Valorant Karakteri KAY/O, çatışma başlatmak için muhteşem bir karakterdir. Oyunlarınızda pozisyon dışı kalmayı başarırsanız, KAY/O tam bir kabus olacaktır. KAY/O, takım arkadaşları için alan yaratmaya ve onları yalnızca kendisinin sağlayabileceği avantajlı durumlara yerleştirmesine olanak tanıyan agresif bir oyun stili için tasarlanmıştır.

Fragment


2022-01-21 21_23_08-Kayo Abilities Explained _ Valorant Kay_o Guide - YouTube.png


KAY/O, yerle temas ettikten sonra birçok kez patlayan bir mermiyi kuşanır ve fırlatır. Üç kez atarak çekirdekte 60 ve patlamanın çevresinde 29 hasara neden olur. Oyuncuların neredeyse ölümcül dozda elektrik hasarından kaçınmak için zamanları olsa da, farkında olmayan bir oyuncuyu tuzağa düşürmek oldukça kolaydır.

Flash Drive


2022-01-21 21_23_26-Kayo Abilities Explained _ Valorant Kay_o Guide - YouTube.png


Bu, CS: GO'nun flaşlarına olabildiğince yakın olan iki şarjlı bir flaş yeteneğidir. Flash Drive, çeşitli efektler için fırlatılabilir.

Flaş etkisini azaltmak için bir flaş atın ve gerekirse yan tarafa veya arkanıza bakın.

Zeropoint


2022-01-21 21_23_37-Kayo Abilities Explained _ Valorant Kay_o Guide - YouTube.png


KAY/0'nun en kritik becerilerinden biri olan Zeropoint, AOE etkisi yaratan bir fırlatma bıçağı ateşler ve buna yakalanan herkesin kısa bir süre için yeteneklerini etkinleştirmesini engeller.

Ekranda tuzakta kaç rakibin ve hangi ajanların yakalandığını gösteren bir simge belirir.

Jett'in kaçmasını durdurmak veya Killjoy'un taretini devre dışı bırakmak olsun, Zeropoint kullanımı neredeyse sınırsızdır.

Null/Cmd


2022-01-21 21_23_57-Kayo Abilities Explained _ Valorant Kay_o Guide - YouTube.png


KAY/O, ultisini etkinleştirerek, içine yakalanan tüm rakiplerin güçlerini kısa süreliğine devre dışı bırakan bir bastırma patlaması gönderir. Nihai süre boyunca, yaklaşık elli metrelik bir yarıçapla dört kez titreyecektir. Bu ulti, özellikle flaş yeteneğinizle birlikte kullanıldığında mükemmel bir giriş silahıdır.

KAY/O, ultisindeyken, Reyna'nın ultisi veya Brimstone'un uyarı ışığına benzer şekilde, bir atış hızı güçlendirmesi kazanır. Bu, bir yeri temizlerken ona üstünlük sağlar. KAY/O, takım arkadaşlarını özellikle ultisi sırasında agresif olmaya teşvik eder.

KAY/O ultisi sırasında yere yığıldığında, yere serildiği her yerde onu hareketsiz hale getiren bir zırh kilidinden mustarip olur. Oyuncular ekranda bir hata komutu alır veya bir takım arkadaşının onları diriltmesini beklemesi gerekir.

Eğer bir diriltebilirseniz, bir fragger oyuncusunun yükümlülüklerini tamamladıktan sonra raundu bitirebileceksiniz.


yarasa.net farkı ile Valorant KAY/O Karakter Rehberimizi detaylı bir şekilde anlattım. Yeni Valorant Karakter Rehberi konularımızda görüşmek üzere.
 

Users who are viewing this konu

Benzer konular

Üst