GRANDEKİNOKS

İkinci bir şans kazanmak, İlkine ihanet etmektir.
Admin
Katılım:16 May 2021
Mesajlar:886
Çözümler:4
Alınan Beğeni:621
Ödül Puanları:911
Minecraft
Kipiterestus#3232
Riot Games, geçtiğimiz günlerde sürpirz bir şekilde Valorant Mobile‘ı oyunculara duyurdu. Android ve Ios cihazlara Valorant mobil olarak karşımıza çıkacak. Herkesin merak ettiği Valorant Mobile sistem gereksinimleri nasıl olacak?

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak ? sorusunun ise cevabını hala daha riot games vermiş değil. Sadece mobil için bir oyun hazırlandığını biliyoruz.
Riot games aynı valorant bilgisayar versiyonunda oldugu gibi net tarih ve zaman vermeyince oyuncuların aklında cevapsız birçok soru oluyor. Oyuncuların şu an için sorularına ve merakına çare olabilmek için en çok aratılan konulardan biri olan sistem gereksinimlerini sizlerle paylaşmak istedik.

valorant-mobil-indir.jpg

Valorant Mobile Sistem Gereksinimleri​

Riot games tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için net olarak sistem gereksinimleri hakkında bilgi bulunmuyor. Fakat en yakın tahminleri yapabilmemiz mümkün. En yakın tahmin yapabilmek için ise yine valoranta benzer oyunlarla karşılaştırma yapmak tahminlerimizde biraz aha yaklaşmamızı sağlayabilir. Valorant oyunun kategorisinde yer alan oyunlardan yola çıkarsak tahmini valorant sistem gereksinimleri şöyle olabilir.

Valorant Mobile Android Sistem Gereksinimleri​

İşletim Sistemi: Android 5 ve üstü
İşlemci: 1,5 GHz quad-core ve üstü
Bellek: 2 GB RAM
Grafik İşlemci(Ekran Kartı): Mali-T860 veyahut daha yükseği
Depolama Alanı: En az 5 GB​

Valorant Mobile iOS Sistem Gereksinimleri​

İşletim Sistemi: iOS 10 ve üstü
İşlemci: 1,4 GHz çift çekirdekli (Apple A8)
Bellek: 1 GB RAM
Grafik İşlemci(Ekran Kartı): PowerVR GX6450 veyahut daha yükseği
Depolama Alanı: En az 5 GB
Oyun resmi olarak çıktığı zaman bu değerlere yakın bir gereksinim çıkacağını tahmin ediyoruz. Umarım tahminlerimiz bu yönde gerçekleşir ^^​
 

Personalize

Üst Alt