Rehber Wild Rift Ses sorunu (1 Viewer)

isilaydogan

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Katılım:19 Şub 2022
Mesajlar:2
Tepkime puanı:0
Puanları:1
League Of Legends Wild Rift
isil.aydogan#5868
lol Wild Rift Ses sorunu Çözümü, Arkadaşlar bu wild Rift ses sorunu ne zmaan çözülecek ya bilen var mi ? Ben oyun içinde sohbet bolumunu bile goremiyorum mesaj yazamiyorum. Diğerleri yazabiliyor. Nasi cozebilirim bu sorunu ? Discord bir çözüm ama oyun icinde de sohbet edebiliyor olmam lazımdı yani anlamadim niye olmuyor. Son guncelleme ile grafikler baya değişmiş aslinda hosuma gitti. Keske biraz da sohbet konusuna oncelik verseler ya :/
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yarasa

Owner
Admin
Katılım:23 Ara 2021
Mesajlar:22
Tepkime puanı:3
Puanları:11
BF
Arkadaşlar bu wild Rift ses sorunu ne zmaan çözülecek ya bilen var mi ? Ben oyun içinde sohbet bolumunu bile goremiyorum mesaj yazamiyorum. Diğerleri yazabiliyor. Nasi cozebilirim bu sorunu ? Discord bir çözüm ama oyun icinde de sohbet edebiliyor olmam lazımdı yani anlamadim niye olmuyor. Son guncelleme ile grafikler baya değişmiş aslinda hosuma gitti. Keske biraz da sohbet konusuna oncelik verseler ya :/
Forumumuza hoşgeldiniz, sorununuzu çözebilmeniz için bazı eklemeler yapacağım umarım faydası olacaktır,


Hem mikrofon hem de hoparlör simgelerini etkinleştirdiysen, donanım ayarları veya diğer izinlerden kaynaklanan bir sorun olabilir. Sesini geri getirmek için şu adımları takip etmen yeterli!

  • Oyun İçi Ses Düzeyi - Tıpkı diğer ses özellikleri gibi, Wild Rift'in sesli sohbet düzeyi Ayarlar ve Ses menüsünden bağımsız olarak ayarlanabilir.
  • Mikrofon Testi - Test, bir, iki, bir, iki, üç! Mikrofonunun çalışıp çalışmadığını anlamak için cihazının mikrofon kullanan başka bir uygulamasını kontrol et.
  • Kulaklık Bağlantısı - Bluetooth mu kullanıyorsun? Diğer uygulamaları kullanarak hem sesi hem de mikrofonu kontrol et! Yoksa kulaklığın cihazına kablo girişiyle mi bağlı? Bir önceki oyundaki galibiyetini kutlarken kabloyu gevşetip gevşetmediğini kontrol et!
  • Telefon Ses Düzeyi - Bunun için bir açıklama yapmamıza gerek yok herhalde (ses tuşlarına bas). Sesi kökle!
  • Uygulama İzinleri - Wild Rift'e cihazının mikrofonunu kullanabilmesi için izin vermen gerekir. Wild Rift'in izinlerini kontrol et ve mikrofona erişimi olduğundan emin ol!
  • Ebeveyn Kontrolleri - Mikrofon izinleri ebeveyn kontrolleriyle etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

NEDEN SESİM ROBOT GİBİ GELİYOR?​

İlk olarak robot olmadığından emin olmamız için CAPTCHA testini tamamlaman gerek.

İkinci olarak bağlantını kontrol et! Bu sorun genelde kablosuz ağdan mobil veriye geçtiğinde yaşanır. Cihazının tek bir ağ ile güçlü bir bağlantı kurması, sesinin yanı sıra oynanışın da sorunsuz olmasını sağlar!

Bağlantının sağlam olduğundan eminsen, normal insan sesine kavuşmak için uygulamayı yeniden başlatman gerekir.


Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi Eğlenceler Dileriz :like:
 

Users who are viewing this konu

Üst