Yardım Youtube' da Arama Sıralamanızı yükseltmek için SEO İpuçları (1 Viewer)

  • Hileli Apk İndir
  • Takipçi Satın Al
Katılım:4 Ara 2022
Mesajlar:5
Tepkime puanı:0
Puanları:1
Web
Kendi kanalınızda Youtube videoları oluşturuyorsanız ve ayrıca bir blogunuz varsa, elbette videolarınıza bağlantı verin ve dilerseniz onları gömün. Ancak size ait olmayan videolara bağlantı verirseniz, blogunuzdaki trafiği en üst düzeye çıkarmak için şu anda bazı faydalı ipuçlarını burada bulabilirsiniz.

#1 - Sitenize sahip olmadığınız videoyu gömmeyin, bunun yerine videoya bağlantı verin
#2 - Yalnızca bir videoya bağlantı vermeyin, 2-3'e bağlantı vermek daha iyidir.(Bunun neden işe yaradığı aşağıda daha fazla açıklanmıştır)
#3 - Youtube'a diğer herhangi bir UGC sitesi gibi davranın. Nofollow kullanın, yeni pencerede açın vb
. Bunu yapmak için, SİZİN ziyaretçilerinizin izlemeye başlamasını istediğiniz yerde videoyu duraklatın, videoyu sağ tıklayın ve "video URL'sini geçerli zamanda kopyala"yı seçin.
5 $ - Youtube.com URL'si kullanarak bağlantı kurmayın, kopyala düğmesinin sağladığı kısaltılmış Youtu.be bağlantısını kullanın. Neden? Niye? Kopyala düğmesi tam bir url sağlar, ancak youtube.com bağlantısı video adresini bir parametre olarak uygular. Ana sayfaya tekrar tekrar bağlantı vermek gibi olur, geri bağlantılarda parametreler genellikle göz ardı edilir.Hakkında #2 - Google, yalnızca tek bir kaynaktan alınan örneği değil, birden çok örnek sağlayan bir sayfayı tercih etme eğilimindedir. " Widget'ınızı

metalden yapmak istiyorsanız, bu metal widget videosuna göz atın . Bunun yerine ahşaptan yapmak istiyorsanız, işte yapımıyla ilgili bir video. ahşap ile .

Ve gerçekten, okuyucularınıza bir iyilik yapın, en yararlı olan zaman damgasına ulaşmak için giriş bölümünü ve ilgisiz şeyleri atlayın. Gerisi video yapımcısına fayda sağlar, ancak izleyicilerinize değil ve bu Youtube'un sorunu, sizin değil. Ayrıca, başlangıca bağlanırsanız, izleyicileriniz giderek daha fazla nefret ettikleri reklamları ve sponsor tekliflerini görecek ve sitenizdeki eylemleri SİZİ etkileyecektir. Onları mutlu et.

Gömülü bir video, sahibi herhangi bir şeyi değiştirdiğinde bozulur. Bir videonun bağlantısı, sahibi herhangi bir şeyi değiştirirse Youtube tarafından yeniden yönlendirilir. Google'ın sitelerindeki işi yapmasına izin verin, hala çalıştıklarından emin olmak için yavaşlamaları veya sürekli kontrolleri istemezsiniz.

Kabul ediyorsanız, katılmıyorsanız veya Youtube videolarını kaynak olarak kullanmanın başka yollarını test ettiyseniz, bunu duymak isterim.
 

Users who are viewing this konu

Üst