Zula oyunu hakkında bilmek istediklerim (1 Viewer)

brs05

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Zula oyunu hakkında level ve bölüm atlamalarla ilgili olarak son zamanlarda neyi önerirsiniz acaba? Bilgi almak istiyorum. Birde oyunun belli bir saat dilimi var mıdır? Öğrenmek istiyorum.

Farketmez

Yarasa Hanım
Yarasa
Merhaba, öncelikle zulada birçok oyun modu ve her birinin farklı görevleri var. Bunları iyi bilmeniz gerekir. En önemlisi de takım ile uyum halinde olmanız gerekir. Nişangahınızı her zaman kafa hizasında tutun. İlk başlarda bu zor gelse de zamanla alışacaksınız. Sürekli zıplamayın veya eğilmeyin bu sizin silah hassasiyetinizi artırır. Sürekli koşmayın aynı zaman da aşırı yavaş da olmamalısınız sakin bir şekilde odaklanmalı ve rakibinizi iyi tanımalısınız.

Sametkls

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Zula
Zula aslında diğer FPS oyunlarına bakıldığında kolaydır silahlar fazla sekmez.Ama zulada oyuna para yatırmadan ilerlemek çok zordur .Oyunda silah yükseltmesi olduğu için para yatırmak gerek yoksa diğer oyunculara karşı güçsüz kalırsınız.Zula 2018 civarında çok iyiydi şahsen ben o zamanlar çok keyif alırdım ve oyuncusu da çoktu lakin ne zaman şu +6 ve +7 çıktı oyun battışa geçti şuan zaten oyunu çok az kişi oynuyor.

ozlem2488

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Zula
ozlem2488
Zula aslında diğer FPS oyunlarına bakıldığında kolaydır silahlar fazla sekmez.Ama zulada oyuna para yatırmadan ilerlemek çok zordur .Oyunda silah yükseltmesi olduğu için para yatırmak gerek yoksa diğer oyunculara karşı güçsüz kalırsınız.Zula 2018 civarında çok iyiydi şahsen ben o zamanlar çok keyif alırdım ve oyuncusu da çoktu lakin ne zaman şu +6 ve +7 çıktı oyun battışa geçti şuan zaten oyunu çok az kişi oynuyor.

ahmetaliyagmuroglu

Yarasa Yeni Üye
Yeni Üye
Zula
mithat#1229
Zula'yı ilk çıktığında başlamıştım o zamanlar oyun çok güzel geliyordu ama daha sonrasında p2w olduğunu anlayınca oyundan soğumuştum. Ama oyun paraya dayalı olmasa güzel oynanır bir oyun. Türklerin gururu.

Users who are viewing this konu