Premium Üyelik Nasıl Alınır?

İncele

Premium Üyelik Nasıl Alınır?

İncele

Premium Üyelik Nasıl Alınır?

İncele

Premium Üyelik Nasıl Alınır?

İncele

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

İade Koşulları

Yarasa.NET Tarafından kullanıcılara sunulan ücretli hizmetlerin kullanım sözleşmesi. İşbu sözleşmeyi kayıt olan tüm kullanıcılar okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktadır.

 

Teslimat Hakkında

Yarasa.NET üzerinden aldığınız Premium üyelikler otomatik olarak aktif hale gelmektedir. Otomatik olarak akitf hale gelme konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilir ya da yetkililere özel mesaj göndererek sorununuzu bildirebilirsiniz.

 

Değişim ve İade Şartları

Premium üyelikler ve Reklam hizmetleri hesabınıza tanımlandığı andan itibaren genel olarak fayda sağlamaya başladığı için Elektronik ortamda anında gerçekleşen hizmetler kapsamında iade koşulu oluşmaz. Bundan dolayı bu hizmetlerle ilgili iade talep edilemez.

 

Premium Üyelik Sözleşmesi;

 1. Satın alınan Premium Üyelikler Yarasa.NET'e sponsorluk anlamı taşımakta.
 2. Premium üyelik alan üyelerimiz aldıkları Premium Üyeliklerin özelliklerine göre Yarasa.NET'de verilen ekstra özelliklerden faydalanmaya hak kazanırlar.
 3. Yarasa.NET'den uzaklaştırılan herhangi bir Premium Üye hiçbir koşulda iade talep edemez ve/veya herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
 4. Alınan premium üyeliklerin özellikleri Elektronik ortamda anında gerçekleşen hizmetler kapsamında hemen kullanılmaya başlandığı ( İlk alındığı andan itibaren genel olarak fayda sağladığı ) için hiç bir şekilde ödeme iadesi yapılmaz! Bu yüzden üyelik hizmetlerini, üyelik planlarını ve sözleşmeyi dikkatlice okuyup, kendinize en uygun Premium Üyeliği almanızı öneririz.
 5. Düşük bir paket alan üye isterse paketini yükseltebilir. Ancak önceki paketinden kalan gün sayısına göre para iadesi yapılmaz.
 6. Bir premium hizmetini ve hesabı bir kişi kullanabilir. Birden fazla kullanım halinde ve/veya hesap paylaşımı durumunda Yarasa.NET Premium hesabınız durdurulur ve üyelik hesabınız yasaklanır.
 7. Premium üyelikleriniz bir başka kullanıcıya devir edilemez.

 

Banner Reklam Kullanım Sözleşmesi;

 1. Satın alınan Banner Reklamı Yarasa.NET'e sponsorluk anlamı taşımakta.
 2. Alınan Banner Reklamını Admin ile iletişime geçerek kullanabilirsiniz.
 3. T.C Kanunlarına ve yasalarına uygun olmayan hiçbir içerik reklam olarak eklenemez! Kanunlara ve Yasalara uygun olmayan reklamlar silinir iadesi yapılmaz ve kullanıcı forum sitemizden süresiz olarak uzaklaştırılır.
 4. Alınan Banner Reklamında hiç bir şekilde para iadesi yapılmaz.
 5. Alınan Banner Reklamını bir başka kullanıcıya devir edemezsiniz.

 

Çevrim içi kullanıcılar 3 Üye
Konular 32 Konu
Mesajlar 50 Mesaj
Kullanıcılar 29 Üye
Geri
Üst